+90 546 425 26 55

Sosyal Medyada Biz}

Samsun alfa romeo anahtarcısı

Samsun alfa romeo anahtarcısı

Samsun alfa romeo anahtarcısı

Samsun Alfa  Romeonun amiral gemisi Giulietta araçta karşılaştığımız bu sıkıntıdan bahsedelim istedik

Yeni nesil 2013 model Guliatta aracın çalışmadığına şahit olduk.Kısa bir inceleme sonrasında göstergede start stop yazısının çıktığını ve aracın marşa basmadığını tespit ettik. Aracın sıkıntısının olmadığını ve problemin anahtardan kaynaklandığını anlamış olduk.Kısa bir çalışma sonrasında immobilizer çipinin hasar gördüğünü farkedip gerekli müdahaleyi yaparak aracın normale dönmesini sağladık. Alfa romeo Gulietta veya diğer modellerde karşılaşabileceğiniz start stop arıza uyarısı ve bundan kaynaklanan marşa basmama arızasıyla karşilaşırsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.Samsun oto anahtar olarak immobilizer oto anahtarı ve teknoloji üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık.Tüm oto anahtar problemlerinizde biz arayabilirsiniz  0 546 425 26 55. Bütün anahtarlarınız kaybolsada araç yanıbaşında oto anahtarınızı yapabiliyoruz.Samsun un her yerine servisimiz vardır
İmmobilizer oto anahtarlarının hayatımıza girmesi, güvenliğimizi ne kadar arttırdıysa ; mağduriyetleride o derece arttırmıştır.
– İmmobilizerli anahtarlara nazik davranmak gerekiyor,yoksa immobilizer çipi arızalanır ve aracı çalıştırmaz.
– İmmobilizerli araçlar düz kontak yapılarak çalıştırılamaz.
– Kaybolan anahtarın immobilizer bilgileri cihaz vasıtasıyla aracın beyninden silindiği taktirde risk oluşturmaz.Kontak değiştirmeye gerek kalmaz.
 İmmobilizer çipi, aracın beyniyle iletişim halinde olduğu için, beyinden kaynaklanan bir arıza sebebiyle iletişim koparsa araç çalışmaz.
– İmmobilizer anahtar yapımı zor ve msraflı bir işi olduğu için bu işe gönül vermiş oto anahtarcılar veya servisler tarafından yapılabilir.
– Servislerin anahtar yapma süreleri bazan onbeş günü bulmaktadır. Bu durumda oto anahtarcıları daha kısa sürede immobilizerli oto anahtarı yapabildikleri için öne çıkmakta ve tercih sebebi olmaktadır.
Tüm bu uyarılardan sonra anahtarımızın ne kadar fonksiyonel ne kadar kıymetli olduğunun farkına varmışızdır.
Arkadaş Oto Anahtar tüm oto anahtar sorunlarınıza çözüm üretecek donanıma ve bilgi birikimine sahiptir. Tüm anahtarlarınız kaybolduysa bizi arayınız 0545 434 22 76 , mobil servisimizle aracınızın yanında anahtarınızı yaparak teslim edelim.
Samsun Oto Anahtar İşi Biliyor

Mazda6 anahtarı

araba anahtarı,oto anahtarı,otomobil anahtarı,oto çilingir,oto anahtarcı,

kumandalı anahtar,

immobilizer anahtar,

sustalı anahtar

,anahtar,kumanda,key
Anahtarım kayboldu,

arabamın anahtarı

kayboldu,araba anahtarı kayboldu,anahtarımı kaybettim

,arabanın anahtarı kayboldu,

anahtar kayboldu,

anahtarı kaybettim,

arabamın anahtarını kaybettim diyorsanız bize ulaşınız

16 Temmuz 2017
96 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN


Samsun çilingir