+90 546 425 26 55

Sosyal Medyada Biz}

Samsun atakentte çilingir

Samsun atakentte çilingir

Samsun atakentte çilingir

Samsun atakentte çilingir Samsun tüm mahallerine  Ev oto  çilingir  Servisi  Vermekteyiz Samsun çilingir Sizler icin 7/24 Saat Hizmetinizde.
Telefon numaralarimiz  +90 546 425 26 55  Ev oto  çilingir  Servisi.
Hizmetlerimiz
Ev kapısı açılır oto çilingir  hizmeti verilir
arabanızın  Gösterge beyin tamiri Yapılır
Samsun atakentte çilingir Yedek anahtar çekilir Yedek  kumanda yapılır
Samsun atakentte çilingir Yedek kumanda  kopyalama  yapılır
oto çilingir hizmeti Samsun çilingir tarafından 7/24 Saat  Verilmektedir.
Samsun atakentte çilingir Arızalı kontaklarınızı tamir ediyoruz. Kontak arızasıyla karşılaşan müşterilerimiz bize ulaştıkları taktirde mobil servisimizle yada motorize servisimizle araca ulaşıyor ve aracın kontağına müdahale ediyoruz.
Samsun atakentte çilingir Birçok aracın kontağını dükkana getirmeden olduğu yerde tamir edebiliyoruz.Anahtar kontağı çevirmiyor ise bizi arayınız +90 546 425 26 55 Kontak anahtarım kontağı açmıyor arızası herkesin karşılaşabileceği bir arızadır.
Samsun atakentte çilingir Bu durumda aracın kontağına müdahale edebilir ve sıkıntıyı giderebiliriz. Olmadık zamanlarda gerçekleşen kontak arızalası insanı canından bezdirebilir.
Samsun atakentte çilingir Çünkü bütün planları altüst eder ve aracınızı kullanamadığınız için sinir olursunuz. İşte bu ve bunun gibi durumlarda bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere yardımcı olabiliriz.
Samsun atakentte çilingir Arkadaş Anahtar oto anahtarı üzerine yaptığı yatırımlar ve bilgi birikimiyle Samsun her bölgesine hizmet veriyor.
Samsun atakentte çilingir Otomobil anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Oto anahtarı, arabaların kapısını açmak ve çalıştırmak için kullanılan anahtardır.
Samsun atakentte çilingir Her araç için farklı dizayn edilmişlerdir, Kendi aracından başkasını açmaz ve çalıştırmaz.Fakat zaman içinde aşınma, yıpranma ve bozulmalardan dolayı birbirlerini açar hale gelebilirler.
Samsun atakentte çilingir Buda hırsızlık olaylarına sebebiyet verebilir, Bunun önüne geçmek için son oniki yıllık zaman dilimide anahtarlara elektronik çipler eklenmiştir.
Samsun atakentte çilingir Bu cip sayesinde anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmaktadır.
Bu sisteme ‘immobilizer‘ denmektedir, Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.Sigorta şirketleri bu sisteme sahip olmayan araçları sigorta etmediklerinden olsa gerek, tüm araçlarda standart donanım haline gelmiştir.
 Samsun atakentte çilingir  Bu durum yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuş ve elektronik oto anahtarı yada diğer adıyla immobilizer oto anahtarı yapan firmalar ortaya çıkmıştır.
Samsun atakentte çilingir Bu anahtarları yapabilecek elektronik cihazların üretilmesi için üretici firmalar büyük yatırımlar yapmıştır. Cihazları satın alan firmalar ise, gerekli eğitimi aldıktan sonra servislerin eline kalan oto anahtarı yapma işini, tekrar geri almanın mücadelesine girmiştir.
Samsun atakentte çilingir Bu mücadele son hızla devam etmektedir, Servislerin birkaç günde yada birkaç haftada yurtdışından getirebildiği anahtarı bizim gibi oto anahtarı yapan firmalar birkaç saat içinde yapabilmektedir.Buda, servisler karşısında  bir adım öne geçmemize ve müşterilerin bizleri tercih etmesine sebep olmaktadır.
Samsun atakentte çilingir Kontak arızası,
kontak tamiri
,anahtarım arabada kaldı,
anahtar kontağı çevirmiyor,
kontak sorunu,
kontağın arızalanması,
anahtar kontakta dönmüyor,
anahtar kontaktan çıkmıyor,
anahtar kontakta sıkıştı,
anahtar marş basmıyor,
anahtar aracı stop ettirmiyor,
arabayı stop ettiremiyorum,
anahtar boşa dönüyor,
oto anahtar,
oto anahtarı,
oto anahtarcı,
oto çilingir,
auto key,
auto key repair

16 Ağustos 2017
117 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Ahmet dedi ki:

  Merhaba ben Ahmet paylaşımin çok güzel olmuş tesekurler ederim devamı ni diliyoruz.

 2. Ahmet dedi ki:

  Kolay gelsin Samsun çilingir herkese tavsiye ederim teşekkür.

 3. Ahmet dedi ki:

  Selamın aleyküm Samsun çilingir herkese tavsiye ederim kendi sınıfında kaliteli ve prestijli bir çalışma.

 4. Ahmet dedi ki:

  Merhaba ben Ahmet paylaşımin çok guzel olmus Teşekkür ederim.

BİR YORUM YAZIN


Samsun çilingir